Marzycielska poczta
Inspiracje, Polska

All they need is love

Kiedy my wozimy się po świecie, wspinamy na wulkany, nurkujemy wśród koralowych raf, plażujemy pod palmami, są tacy, którzy życie spędzają przykuci do łóżek, w szpitalnych salach, pod kroplówkami. Można się wściekać, można mówić, że to nie fair. A można też zrobić coś, cokolwiek, nawet coś małego. Pomożecie?

Razem z blogerami zgromadzonymi wokół projektu Polskie Blogi Podróżnicze postanowiliśmy podzielić się radością z podróży z tymi, którzy na razie a wyprawę ruszyć nie mogą. Z chorymi dzieciakami. W taj chwili z całego świata lecą do Polski pocztówki. Wylądują w skrzynkach pocztowych dzieci, którym wstrętne choróbska uprzykrzają życie nie pozwalając skupić się na tym co ważne – grze w piłkę, zabawie lalkami, wyjazdach na kolonie i obozy.

To nie jest nasz autorski pomysł – o tym, że dotknięte chorobą dzieci mogą znaleźć trochę radości w widokówce czy liście, nawet od nieznajomego, pomyśleli już organizatorzy akcji Marzycielska Poczta. My, blagierzy podróżniczy postanowiliśmy ją wspomóc. Może widokówka z Mozambiku czy innej Tajlandii będzie dla chorego dziecka promykiem słońca wpadającym przez okno? Moja karki już poleciały do trójki walczących z przeciwnościami losu dzieciaków. 3 pocztówki i mam nadzieję – 3 uśmiechy i szeroko otwarte oczy. “Mamo! Gdzie jest Tajlandia!?”

Ale to nie koniec – nas, blogerów podróżniczych jest kilkudziesięciu. Was, czytelników, podróżników – kilkadziesiąt…tysięcy. Namawiamy was, żebyście też kupili, gdziekolwiek jesteście, pocztówkę, napisali kilka ciepłych słów i wysłali na jeden z adresów z listy Marzycielskiej Poczty. Zrobienie czegoś dobrego jeszcze nigdy nie kosztowało tak mało – pieniędzy i wysiłku.

Przyłącz się do akcji. Wysyłaj pocztówki do chorych dzieciaków!

Tym razem też, bardziej niż na co dzień, namawiam was do podzielania się tym wpisem z innymi. Dzięki!

Standard

2 thoughts on “All they need is love

  1. Joanna Julia Sokołowska says:

    Jak się można przyłączyć do akcji? W sensie kartkę wyślę, ale tak na serio – jako blog podróżniczy.
    Asia z btth.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Notice: Undefined variable: comment_form in /home/skokwbok/domains/skokwbokblog.com/public_html/wp-content/plugins/wordpress-gdpr/public/class-wordpress-gdpr-integrations.php on line 79

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.