Tajlandia

Festiwal Tatuażu

To jest jedynie zapowiedź wpisu, który pojawi się tu w przyszłym tygodniu. A pojawi się, jeśli cały i zdrowy przeżyję weekend. A dlaczego miałbym nie przeżyć go w jednym kawałku? Cóż, spójrzcie na film.

Festiwal Tautarzu odbywa się co roku w podbanckockiej świątyni Wat Bang Phra. Tysiące pielgrzymów, tradycyjne tatuaże i…dantejskie sceny. Ludzie rzucający się na siebie w transie, opętani mężczyźni miotający się w szale, dzikie okrzyki. Szykuję się na jedno z najbardziej intensywnych wrażeń jakich miałem okazję zaznać w Tajlandii. Zajrzyjcie tu znowu, by przeczytać jak było naprawdę.

A może po weekendzie zamiast siniaków dorobię się pierwszego w życiu tatuażu? 🙂

*Cie­kawe? Dobrze napi­sane? Pomocne? Klik­nię­cie w jeden z przy­ci­sków “share” pod arty­ku­łem to naj­prost­szy i naj­lep­szy spo­sób by doce­nić wysi­łek jaki wkła­dam w two­rze­nie tej strony i pomóc w roz­woju Skok W Bok Blog. Cze­kam też na wasze komen­ta­rze oraz maile z pyta­niami i suge­stiami. Z góry dziękuję!

Standard

3 thoughts on “Festiwal Tatuażu

  1. valdi says:

    Maciej nie wiem czym kręcisz filmy ale ostatnio w Logo czytałem o nowym aparacie nikon d4 piszą ze 4 lata czekano na nowego Nikona.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Notice: Undefined variable: comment_form in /home/skokwbok/domains/skokwbokblog.com/public_html/wp-content/plugins/wordpress-gdpr/public/class-wordpress-gdpr-integrations.php on line 79

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.