Tajlandia, Video

Dziesiąta wyspa: Koh Chang Noi – Vlog

10 i zarazem najmniejsza wyspa jaką odwiedziłem w Tajlandii. Zapraszam na vlogową relację z Koh Chang…noi. 

Koh Chang Noi leży 4 godziny drogi samochodem na północ od Phuket, w okolicach miasta Ranong. To właśnie do tego miasta musicie się wybrać, żeby następnie łodzią w dwie godziny dotrzeć do jednej z bardziej odludnych wysp Tajlandii. Do Ranon dojedziecie autobusem, zarówno z Phuket jak i z Bangkoku. W mieście jest też lotnisko, dla tych którym się spieszy.

Standard

6 thoughts on “Dziesiąta wyspa: Koh Chang Noi – Vlog

 1. Kraska says:

  Super się czyta Twój blog, Twoje relacje…. Byliśmy w Tajlandii 6 lat temu…..Objazdówka z biurem podróży, Wszystko w pigułce…..Tajlandia, Kambodża, pobyt na Koh Chang….I wielkie marzenie……Wrócić “na STARE LATA”
  Lato w kraju …. , Jesień i zima w Tajlandii .
  Bo…..
  Pyszne jedzenie.
  Ciepło
  Życzliwi ludzie
  Pięknie………<3
  I nie za drogo…na emerycką kieszeń.
  TAK MI SIĘ MARZY….

 2. Arni says:

  Witaj Maćku, próbowałem nawiązać z tobą kontakt niestety na próżno. Już za 4 dni ruszamy do Azji a pózniej tez na Phuket i tu chciałbym skorzystać z twojej wiedzy i znajomosci. Generalnie chodzi mi tez o lot motorolotnia bo czytałem na blogu iz wiesz gdzie mozna polatać. Proszę o kontakt i pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Notice: Undefined variable: comment_form in /home/skokwbok/domains/skokwbokblog.com/public_html/wp-content/plugins/wordpress-gdpr/public/class-wordpress-gdpr-integrations.php on line 79

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.