Phuket, Tajlandia, Video

Najpiękniejsza plaża w Tajlandii

Pięknych plaż jest w Tajlandii bez liku. A która z nich najpiękniejsza? Pewnie dla każdego inna. Dla mnie jest to ta dzika plaża w niewielkim parku narodowym nieopodal Phuket. Gdzie dokładnie? To trochę moja tajemnice, której rąbka uchylam w innym vlogu. Warto subskrybować. 

Standard

22 thoughts on “Najpiękniejsza plaża w Tajlandii

 1. ellrof says:

  No robisz postępy w montazu, bardzo ładny materiał 🙂
  Tak to ująłeś że wygląda jak najpiękniejsza 🙂
  A vlogi fajnie się ogląda 🙂

 2. yaceq says:

  Maćku
  Miałem Ciebie za dziennikarza, czyli dostarczasz mi usługę na którą się umawialiśmy w momencie gdy postanowiłeś pisać blog a ja go czytać. Niestety tylko ja wywiązuję się z tej niepisanej umowy. Rozumiem, że możesz mieć jakieś życiowe problemy i nie masz weny aby opisywać “cudność” Tajlandii, ale zawarliśmy umowę: ty piszesz, ja czytam – i domagam się odrobiny szacunku. Chcesz naszą “współpracę” zakończyć OK, ale to wyartykułuj, zrobiłeś sobie urlop – OK, ale to wyartykułuj, cokolwiek się zmieniło – wyartykułuj to. To NASZA UMOWA

  • Seb says:

   Ha, ha…
   Ubawił mnie ten komentarz do łez. 🙂
   Ja również czytam blog Maćka i nie przypominam sobie, abym zawarł jakąś umowę. Maciek pisze, ja czytam. Maciek przestaje pisać, ja przestaję czytać.

   Człowieku, pozwól żeby korpo-mentalność Cię czasem opuściła, a będziesz szczęśliwszy. 😉

 3. wera says:

  Cześć wszystkim! Wybieram się na początku grudnia do Tajlandii. Parę dni zamierzam spędzić w bankoku, a później. .no właśnie..wacham się pomiędzy Koh Chang a Phuket. Co polecacie na pierwszy wypad aby najlepiej poczuć klimat Tajlandii?

 4. Gustavo Woltmann says:

  Ale cisza już od dawna. I na blogu, i na vlogu. Wrócisz jeszcze do nas? 😉 Chociażby po to, żeby pokazać Enzo!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Notice: Undefined variable: comment_form in /home/skokwbok/domains/skokwbokblog.com/public_html/wp-content/plugins/wordpress-gdpr/public/class-wordpress-gdpr-integrations.php on line 79

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.