Fotografia, Inspiracje

Rok z Haną

A ku ku!

Rok temu wszystko zmieniło się na lepsze. Nie żeby wcześniej było źle ale od kiedy dołączyła do nas Hana, nie ma dnia bez powodów do uśmiechu.

Na podsumowanie naszego roku przyjdzie jeszcze czas. A jaki był pierwszy rok Hany? Trzeba by zapytać ją a z tym trzeba będzie poczekać – otoczona na co dzień kilkoma różnymi językami – angielskim, polskim, nepalskim, tajskim a nie rzadko również Tagalo, japońskim i hiszpańskim – ma pewnie mętlik w głowie. Ale mogę zgadywać, że był to dla Hany rok ekscytujący. Pełen wycieczek na plażę, pływania, hasania. Rok w którym zamieszkała na tropikalnej wyspie, pojechała dwa razy do Indii, nawiązała pierwsze międzynarodowe znajomości. Nocowała w 5-o gwiazdkowych hotelach i tanich bungalowach, podróżowała pieszo, BTS-em, samochodem, łodzią, promem, samolotem, rikszą, motocyklem i w wózku. Rok, w którym zasmakowała w herbacie z Darjeeling, kiełbasie z polski, tajskich owocach. Rok rozdawania uśmiechów i zarażania tym uśmiechem całego otoczenia.

Z okazji pierwszy urodzin Hany zapraszam was do galerii zdjęć, która może i was zarazi uśmiechem.

100 lat Hana!

Standard

19 thoughts on “Rok z Haną

 1. Piotr Pyrszel says:

  ..co za śliczna panna, a jakie ujęcia. gratulacje Maciek, piękną masz rodzinę. brawa za bloga, taki bliski a tak daleki.

 2. Przy oglądaniu galerii używałam strzałek. Bardzo męczyłam jedną z nich pod koniec, żeby wyświetliło się choć jeszcze jedno zdjęcie więcej 🙂 1001. powód do uśmiechu.

 3. Piotr says:

  Wspaniale uwieczniłeś te wspomnienia 🙂 Można sobie w myślach odtworzyć dużo różnych historii oglądając taką galerię. Pozdrawiam Was serdecznie!

 4. Stanisław says:

  Chwile do których potem już tęskni się do końca życia, utrwalaj ich jak najwięcej :), sto lat, spokojnych świąt i wielu uśmiechów w nowym roku!

 5. Pingback: Nudno nie było | Skok w Bok Blog

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Notice: Undefined variable: comment_form in /home/skokwbok/domains/skokwbokblog.com/public_html/wp-content/plugins/wordpress-gdpr/public/class-wordpress-gdpr-integrations.php on line 79

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.