Travelery 2012 - głosuj na skok w bok wyślij SMS o treści: TR.wybieram.F2 pod numer 71001
Polska, Wiadomości

National Geographic Travelery 2012

Skok w Bok Blog dochrapał się nominacji w konkursie Travelery 2012 National Geographic w kategorii Blog Travelerowca! Oddaj na niego swój głos, poproś o to samo znajomych na fejsie, brata i mamę, kumpli spod bloku i koleżanki z pracy. Dlaczego? Bo każdy głos się liczy! 

W tym roku darowałem sobie (i wam) proszenie o głosy w konkursie na blog roku….i Skok przepadł gdzieś w czeluściach internetu. Tym razem jednak gra jest warta świeczki. Co jak co ale nominacja od National Geographic coś już jednak znaczy. Dlatego proszę was o pomoc.  Tym bardziej, że samo też coś z tego mieć możecie – go zgarnięcia są smartfony, książki, prenumeraty.

Aby oddać głos zupełnie bezinteresownie.

 Wyślij SMS o treści: TR.wybieram.F2 pod numer 71001

Aby oddać głos na skok w bok i mieć szansę na zgarnięcie nagrody:

 Wyślij SMS o treści: TR.kod wybranej nagrody.F2 + hasło propagujące Travelera pod numer 71001

Głosowanie trwa do 28 kwietnia. Więcej szczegółów TUTAJ

Sms kosztuje raptem 1,23 PLN a możecie ich wysłać ile chcecie. Chciejcie więc bo jak dowodzi Skok W Bok – chcieć to móc! Proszę was też, żebyście nie poprzestawiali na SMS-sie. Podajcie tę wiadomość dalej, kliknijcie Share i Like, poproście o głos swoje matki żony i kochanki, dzieci, wrogów i przyjaciół. Podanie tego dalej, nie kosztuje zupełnie nic a zdziałać może sporo. Dziłajcie!

Wierzcie mi – takie nomincje to dla mnie ogromna motywacja do pisania i odkrywania przed wami kolejnyych uroków (i mroków) Azji.  Tak było w przypadku finały Blog Roku 2011, trzeciego miejsca na podium rankingu najlepszych blogów podróżniczych PRESS, tak jest i teraz. Co będzie gdy Skokowi uda się wreszcie zgarnąć jakąś główną nagrodę? O tym przekonać się możecie tylko w jeden sposób – oddając głos (albo dwa, albo trzy) na Skok W Bok Blog.

Serdeczne dzięki za każdego SMS-a i każdą rekomendację! Oraz rzecz jasna – za nominację!

I jak zawsze pamiętajcie, że warto czasem gdzieś wyskoczyć!

Standard

14 thoughts on “National Geographic Travelery 2012

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Notice: Undefined variable: comment_form in /home/skokwbok/domains/skokwbokblog.com/public_html/wp-content/plugins/wordpress-gdpr/public/class-wordpress-gdpr-integrations.php on line 79

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.