Bangkok i Tajlandia z polskim przewodnikiem

Bangkok zarazem onieśmiela i fascynuje. Ta wielomilionowa metropolia jest na pierwszy rzut oka nie od ogarnięcia, na drugi i trzeci zresztą też nie. W tym miejskim chaosie łatwo się zgubić, paść ofiarą naciągaczy, zmarnować czas w korkach i szybko zniechęcić. W tych ekstremalnych warunkach warto mieść zaufanego przewodnika.

Zaprzyjaźniony ze Skok w Bok Blog polski przewodnik w Bangkoku, Łukasz Krzyżanowski mieszka w Tajlandii od przeszło 8 lat z czego pięć pracując w biurach podróży oraz organizując niezależne wyjazdy, dzięki czemu poznał Bangkok i całą Tajlandię od podszewki. To człowiek, którego podczas wizyty w Wielkim Mango chcesz mieć u swojego boku a teraz, dzięki Skok w Bok Blog – możesz, i to taniej!

Polski przewodnik w Bangkoku

Oto co oferuje Łukasz i jego załoga:

  • Zwiedzanie Bangkoku – nie tylko najbardziej oczywistych miejsc ale również fascynujących zakątków, które omija masowa turystyka.
  • Organizację objazdów po Tajlandii dla pojedynczych podróżników oraz grup.
  • Rezerwacje hoteli, transferów, wycieczek itp.
  • Skrojone na miarę wyprawy po całej Tajlandii i nie tylko.
  • Zwiedzanie bez poganiania, bez upiększania, odkrywanie prawdziwej Tajlandii bez warstwy turystycznego pudru.

Łukasz ma świetne znajomości w branży turystycznej i co ważne, mówi po Tajsku, a to klucz do tego by nie dać się naciągnąć, negocjować optymalne ceny i docierać do ciekawych miejsc.

Przykładowe ceny:

  • 8 godzinny dzień pracy: 120$
  • Wyjście nocne, max 6 godzin: 100$

Czytelnicy Skok w Bok Blog otrzymują na wszystkie usługi Łukasz 10% zniżki. Wystarczy, że kontaktując się z nim powołasz się na ten blog.

Aby odkryć prawdziwą Tajlandię z polskim przewodnikiem pisz na luk@azja.co powołując się na Skok w Bok lub skontaktuj się ze mną a ja przekażę Twoje zapytanie Łukaszowi.

A na zachętę, garść migawek z ulic najlepszego miasta na świecie.

 

 

Maciek Klimowicz
Maciek Klimowicz

Jetem dziennikarzem i bloggerem. i autorem Skok w Bok Blog. Przez ponad 8 lat mieszkałem w Tajlandii. Masz pytania? Propozycje? Napisz do mnie na adres kontakt@skokwbokblog.com

1 Comment
  1. Fajnie że podajesz namiary na kogoś kto może pomóc podczas wycieczki, sama sporo podróżuję i kiedy odwiedzam nowe miejsce zawsze staram się znaleźć kogoś zaufanego do oprowadzania. Myślę że kiedyś skorzystam z usług Pana Łukasza.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.