Nurkowanie w Tajlandii – do 15% taniej!

Nurkowanie w Tajlandii – po polsku!

Skok w Bok Blog i polskie centrum nurkowe Palm Beach Divers na Koh Lanta zapraszają  na najlepsze nurkowanie w Tajlandii. Dlaczego najlepsze?

  • Większość kursów obywa się po Polsku.
  • Centrum oferuje całą gamę kursów w różnym stopniu zaawansowania.
  • Palm Beach Divers kładą szczególny nacisk na bezpieczeństwo, ekipa centrum jest świetnie wyszkolona a sprzęt w doskonałym stanie. Takiej czystej łodzi nurkowej jeszcze w Tajlandii nie widziałem.
  • Centrum znajduje się 50m od jednej z najpiękniejszych plaż na wyspie i 5 minut samochodem od centrum portowego miasteczka na Koh Lanta.
  • Pobliskie miejscówki nurkowe należą do najpiękniejszych w Tajlandii.
  • Jest Taniej!

Promocja: 10% zniżki na kursy po Polsku!

Na dobry początek przygotowaliśmy dla was przedsezonową zniżką na większość kursów nurkowych w języku polskim. Rejestrując się na kurs na stronie Palm Beach Divers, wspomnij, że trafiłeś tam ze Skok w Bok. Dzięki temu uzyskasz rabat a Skok w Bok otrzyma do szkoły nurkowej prowizję – everyboy wins.

Oto przykładowe, promocyjne ceny nurkowania w Tajlandii:

Więcej o kursach przeczytasz TUTAJ

Promocja: Zostań w Tajlandii na dłużej!

Praca w szkole nurkowej to jeden z najlepszych i najpopularniejszych sposobów by zostać w Tajlandii na dłużej i przekonać się na własnej skórze jak to jest mieszkać w tropikach (a że warto wie chyba każdy czytelnik tego bloga). Dla tych z was, którym marzy się taki skok w bok, przygotowaliśmy 15% zniżki na kursy instruktorskie Rescue i Divemaster:

  • Rescue – 13050 THB
  • Dive Master –  36550 – THB
  • Pakiet Rescue+EFR+DM 49500 – THB

Więcej o kursach przeczytasz TUTAJ

Dla chętnych, centrum może zorganizować zakwaterowanie nieopodal szkoły w cenie 400-800 THB za dzień, lub 5-6000 THB za miesiąc.

Wszelkie pytania o kursy i nurkowanie na Koh Lanta kierujcie proszę bezpośrednio do  centrum, na email iwona@palmbeachdivers.com a by zapisać się na kurs zajrzyjcie TUTAJ. Pamiętajcie też, by zapisując się na kurs na stronie Palm Beach Divers, wspomnieć, że trafiliście tam ze Skok w Bok Blog, to jedyny sposób by uzyskać rabat a jednocześnie gwarancja, że wspieracie ten blog.

A tu jeszcze nieco zdjęć z podwodnego świata w okolicach Koh Lanta, wszystkie zdjęcia prosto od Palm Beach Divers.