Pokój z widokiem

Dziś bez glębszych przemyśleń, ot ładny widoczek. Willi z pięknymi widokami na Phuket nie brakuje a ten, który rozciąga się z rezydencji, o której piszę dziś na Skok w Bok, może starać się o miano najpiękniejszego na wyspie. 

Willa jest prywatna więc na co dzień odwiedzić się jej nie da. Sam wpadłem tam w ramach pracy, celem przeprowadzenia wywiadu z właścicielem –  tajskim milionerem, którego hobby jest otwieranie klubów i hoteli w pięknuych zakątkach świata.

Odwiedzić za to da się ośrodek wypoczynkowy, w którym willa się znajduje – Sri Panwa Resort. To jeden z najbardziej renomowanych kurortów na wyspie. To wzgórze usiane willami, z zachwycającym, panoramicznym widokiem dookoła i jedną z niewielu klasycznie pocztówkowych (czyli takich z palmami kokosowymi chylącymi się nad piaskiem) plaż na Phuket nieopodal.

Na terenie Sri Panwa znajduje się też kilka restauracji, SPA oraz sławny Baba Nest – restauracja/bar pod gołym niebem, która ze względu na swoją fotogenicznośc regularnie trafia na różne listy najbardziej spektakularnch barów na świece.

Baba Nest Phuket Sunset

 

Ładne? Zerwzerwuj pobyt w Sri Panwa TUTAJ – mi wpadnie prowizja a ty i tak dostaniesz najlepszą cenę. Poniżej zaś, znajdziesz kilka zdjęć, które pstryknąłem tam w zeszłym tygodniu. Jest na co popatrzeć, prawda?

Zanim obudzisz się z tego snu i wrócisz do prozy życia, rzuć jeszcze okiem na listę miejsc, których lepiej unikać na Phuket – TUTAJ

Maciek Klimowicz
Maciek Klimowicz

Jetem dziennikarzem i bloggerem. i autorem Skok w Bok Blog. Od 2011 roku mieszkam w Tajlandii. Masz pytania? Propozycje? Napisz do mnie na adres kontakt@skokwbokblog.com

24 Comments
  1. Podoba mi się takie hobby, jeżdżenie po świecie i poszukiwanie pięknego miejsca na otwarcie nowego hotelu… Nie wiesz może, czy ten tajski milioner, Pan właściciel nie chciałby może zainwestować w jakiś ciekawy hotel w naszych stronach świata, na przykład Mazury 🙂 ?

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.