Laury

Kilka tygodni temu kumpel podesłał mi link do strony organizowanego na Dolnym Śląsku konkursu blogowego – Blog Day 2011. Miałem akurat wolną chwilę, zredagowałem zgłoszenie i posłałem je w świat.

Jakiś tydzień temu dostałem wiadomość, że załapałem się do finałowej 16-stki. Miło, pomyślałem i wpadłem z powrotem w wir pracy i Bangkockich wrażeń.

Dziś rano otwieram skrzynkę mailową a tu – gratulacje. Skok w bok może nie stanął na podium ale zgarnął wyróżnienie, jakby poza konkursem. Nie zmieściłem się do końca w konkursowych kategoriach – “Wakacje w obiektywie” (mój wyjazd to jednak nie wakacje Skok to nie foto blog), “Miasto i region” (chodzi raczej o Wrocław i Dolny Śląsk).

Blog Day 2011: Znamy najlepsze dolnośląskie blogi 

Zatem od dziś jestem autorem bloga wyróżnionego i właścicielem nagrody pocieszenia – kuponu do baru sałatkowego we Wrocławskim Pasażu Grunwaldzkim. Nagrodę odebrali za mnie rodzice i przekazali mi, że jury doceniło walory językowe Skoku, swobodę w operowaniu słowem a także dobre, choć nie poddane właściwej selekcji fotografie. Ciekawe co jutry powiedziało by gdyby z ogłoszeniem wyników wstrzymało się do startu nowego Skoku…

Niemniej jednak….dziękuję! I naturalnie gratuluję zwycięzcom i wyróżnionym! ( Well done!

Maciek Klimowicz
Maciek Klimowicz

Jetem dziennikarzem i bloggerem. i autorem Skok w Bok Blog. Przez ponad 8 lat mieszkałem w Tajlandii. Masz pytania? Propozycje? Napisz do mnie na adres kontakt@skokwbokblog.com

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.