Piękna Pusta Plaża Niedaleko Phuket – Vlog

Aż ciężko uwierzyć, że taka piękna, pusta plaża leży tak blisko odwiedzanego przez miliony turystów rocznie Phuket.

A jednak raptem jakieś 30 min drogi od największej wyspy Tajlandii znajduje się Park Narodowy Khao Lampi Hat Thai Muang, a w nim właśnie ta piękna, pusta plaża uwieczniona w tym odcinku vloga. Idealne miejsce na piknik (zwłaszcza że nieopodal jest kilka świetnych, tanich lokalnych restauracji), spacer (plaża Hat Thai Muang ciągnie się dobrych kilka kilometrów, lub na chwilę oddechu, medytacji i wycieczenia (tam naprawdę jest tak pusto!). Uwielbiam to miejsce!

Ale to nie wszystko. Przy tej pięknej, pustej plaży można nocować. Park narodowy Khao Lampi oferuje noclegi w małych, wygodnych i czystych domkach z klimatyzacją w cenie 1000 THB / Noc (cena z 2019 roku) lub w namiotach, które rozstawi dla was obsługa parku. Nie pamiętam, ile kosztuje namiot, ale nie więcej niż 300 THB, a w cenę wliczona jest też pościel i karimata. Zasypiać przy szumie (a właściwie huku!) rozbijających się o brzeg fal – coś pięknego!

Maciek Klimowicz
Maciek Klimowicz

Jetem dziennikarzem i bloggerem. i autorem Skok w Bok Blog. Przez ponad 8 lat mieszkałem w Tajlandii. Masz pytania? Propozycje? Napisz do mnie na adres kontakt@skokwbokblog.com

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.