Pokój z widokiem

Dziś bez glębszych przemyśleń, ot ładny widoczek. Willi z pięknymi widokami na Phuket nie brakuje a ten, który rozciąga się z rezydencji, o której piszę dziś na Skok w Bok, może starać się o miano najpiękniejszego na wyspie. 

Willa jest prywatna więc na co dzień odwiedzić się jej nie da. Sam wpadłem tam w ramach pracy, celem przeprowadzenia wywiadu z właścicielem –  tajskim milionerem, którego hobby jest otwieranie klubów i hoteli w pięknuych zakątkach świata.

Odwiedzić za to da się ośrodek wypoczynkowy, w którym willa się znajduje – Sri Panwa Resort. To jeden z najbardziej renomowanych kurortów na wyspie. To wzgórze usiane willami, z zachwycającym, panoramicznym widokiem dookoła i jedną z niewielu klasycznie pocztówkowych (czyli takich z palmami kokosowymi chylącymi się nad piaskiem) plaż na Phuket nieopodal.

Na terenie Sri Panwa znajduje się też kilka restauracji, SPA oraz sławny Baba Nest – restauracja/bar pod gołym niebem, która ze względu na swoją fotogenicznośc regularnie trafia na różne listy najbardziej spektakularnch barów na świece.

Baba Nest Phuket Sunset

 

Ładne? Zerwzerwuj pobyt w Sri Panwa TUTAJ – mi wpadnie prowizja a ty i tak dostaniesz najlepszą cenę. Poniżej zaś, znajdziesz kilka zdjęć, które pstryknąłem tam w zeszłym tygodniu. Jest na co popatrzeć, prawda?

Zanim obudzisz się z tego snu i wrócisz do prozy życia, rzuć jeszcze okiem na listę miejsc, których lepiej unikać na Phuket – TUTAJ

Maciek Klimowicz
Maciek Klimowicz

Jetem dziennikarzem i bloggerem. i autorem Skok w Bok Blog. Przez ponad 8 lat mieszkałem w Tajlandii. Masz pytania? Propozycje? Napisz do mnie na adres kontakt@skokwbokblog.com

24 Comments
  1. Podoba mi się takie hobby, jeżdżenie po świecie i poszukiwanie pięknego miejsca na otwarcie nowego hotelu… Nie wiesz może, czy ten tajski milioner, Pan właściciel nie chciałby może zainwestować w jakiś ciekawy hotel w naszych stronach świata, na przykład Mazury 🙂 ?

    1. Takich ludzi na Phuket jest pełno. NIestaty inwstują głównie w tropikach i w miastach ważnych dla turystyki – Bali, Malediwy, Rzym, Paryż itd. O inwestycjach w polsce jescze nie słyszałem.

  2. Widoki nieziemskie! Relaks w takim miejscu gwarantowany. Sam chętnie wybiore się kiedyś tam bo myślę, że to idealne miejsce na wakacje.

  3. Wow… Bardzo chciałabym nareszcie odwiedzić Tajlandię, tam jest tak pięknie! Mam nadzieję, że jeszcze w tym roku spełnię swoje marzenie.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.