Prawdziwe Chiang Mai z Polskim Przewodnikiem

Być w Tajlandii i nie być w Chiang Mai to nie do końca być w Tajlandii. A skoro już wybierasz się do stolicy północy, warto wykorzystać tę wizytę jak najlepiej…co nie zawsze jest proste.

Chiang Mai jest miejscowością szalenie popularną wśród turystów i łato wpaść tam w łapy lokalnego przemysłu turystycznego. “Cepelia”, “Tandeta”, “Komercja” to przymiotniki, jakimi rozczarowani goście opisują to miejsce. Tymczasem w Chiang Mai kryje się tam prawdziwe piękno i fascynujące doświadczenia, trzeba tylko wiedzieć, gdzie szukać!

Pomoże Ci w tym Jacek – Polski przewodnik, który w Chiang Mai mieszka od 5 lat i specjalizuje się w organizacji  wypraw po północy kraju – nie tylko Chiang Mai ale również Chiang Rai, Pai, Mae Hong Son czy Złotym Trójkącie oraz innych miejscach, które czekają na odkrycie.

Jacek świetnie zna nie tylko Chaing Mai i okolice, ale również język tajski, dzięki czemu odkryje przed Tobą miejsca spoza utartego turystycznego szlaku, podpowie czego i gdzie spróbować, a jakie miejsca omijać szerokim łukiem.

Jeśli:

  • Chcesz zwiedzić Chiang Mai i okolice w ramach prywatnej wyprawy, z dala od masowej turystyki.
  • Marzy ci się trekking, rafting, zwiedzanie świątyń itp, lecz nie masz pojęcia, z jaką agencją zarezerwować wycieczkę, by nie przepłacić.
  • Chcesz spróbować najlepszej lokalnej kuchni, zobaczyć najpiękniejszą architekturę i widoki i poznać najpiękniej uśmiechniętych ludzi w Tajlandii.
  • Masz bardzo mało lub bardzo dużo czasu i chcesz go optymalnie zagospodarować.

…napisz do mnie na kontakt@skokwbokblog.com a skontaktuję cię z Jackiem.

Kontaktują się z nim wspomnij proszę, że trafiłeś do niego przez Skok w Bok Blog, zostaniesz potraktowany jak VIP a ja otrzymam niewielką prowizję. Dzięki! 

Maciek Klimowicz
Maciek Klimowicz

Jetem dziennikarzem i bloggerem. i autorem Skok w Bok Blog. Przez ponad 8 lat mieszkałem w Tajlandii. Masz pytania? Propozycje? Napisz do mnie na adres kontakt@skokwbokblog.com

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.