Skok w Bok w finale konkursu na Blog Roku 2011!!!

Udało się! Dzięki waszym głosom (a było ich między 251 a 1000) Skok W Bok wchodzi do finału konkursu Blog Roku 2011. DZIEKUJĘ!!!!!

Aktualizacja 3: Dziś o 12:00 w południe kończy się głosowanie. Nie daj Skokowi wypaść z top 10! Wyślij SMS o treści D00057 na numer 7122 . Kosztuje to 1,23 PLN i idzie na cele charytatywne. Z jednej komórki można oddać jeden głos. Zagłosuj i podaj dalej – rodzinie, przyjaciołom, znajomym. Czas jest do 12 w południe. 

 Aktualizacja 2: Wyjechałem na weekend do Kambodży (pełne ochów i achów wpisy na ten temat już wkrótce) a skok nieco obsunął się w rankingach. Nie ma to znaczenia pod warunkiem, że do końca głosowania utrzyma się w pierwszej 10-tce. Zadbajcie o to proszę! Pozdrawiam z Siam Reap!

Aktualizacja: Dzięki wam Skok W Bok Blog wysunął się na prowadzenie w swojej kategorii! Głosowanie trwa jednak do 19.01. Koszt jednego SMS’a to 1.23 zł z VAT, pieniądze zostaną przekazane na cele charytatywne.

 

Wiem, że przekonanie Polaków do głosowania to nie lada wyzwanie. Wystarczy popatrzeć na frekwencję w ostatnich kilku wyborach parlamentarnych i prezydenckich. A jednak, na przekór wszystkiemu – spróbuję. Tak już mam.

Akcja jest prosta – konkurs jest. W konkursie do wygrania sława, aplauz, zaakceptowanie i nagrody rzeczowe. O tym komu przypadną one w udziale zadecydujesz Ty. Potrzebujesz jedynie komórki. Jeden sms i gotowe. Wysiłek i koszty żadne, satysfakcja z wygranej twojego faworyta, niekłamana.

Ale dlaczego miałbyś zagłosować na Skok? Cóż, skoro już tu jesteś to może masz swoje własne powody. Może inspiruję Cię moje teksty, odrywają na chwilę od szarej rzeczywistości, pozwalają się rozmarzyć, uwierzyć że można inaczej, że da się rzucić to wszystko i wyjechać w ciepłe kraje. Może podobają Ci się moje zdjęcia, lubisz zapatrzeć się na życie codzienne w mieście oddalonym od twojego o wiele tysięcy kilometrów, przyjrzeć się roześmianym tajskim twarzom, pocztówkowym widokom. Może oglądasz moje filmy, relacje z zlewanego przez powódź miasta, z wycieczek w bliższe i dalsze okolice Bangkoku. Może znalazłeś tu garść praktycznych informacji, których szukałeś przed wylotem na długo wyczekiwane wakacje, przeczytałeś coś dzięki czemu twoja wycieczka będzie mniej stresująca. A może po prostu kibicujesz blogującemu skoczkowi na drugim końcu świata?

Nie ważne, czy kierują tobą te czy inne powody. Zagłosuj, raz a dobrze. Jeszcze dzisiaj, jeszcze teraz, bez odkładania na później. To ważne, później będzie za późno. A gdy już zagłosujesz, poproś o to znajomych, wklej link do skoku na Facebooka, Twittera, w stopkę maila. Powiedz koleżance napotkanej w tramwaju, mamie przy kolacji i kolegom w pracy. Podaj dalej!

Dla mnie każdy głos będzie nagrodą, dowodem na to, że wysiłek który wkładam w tworzenie skoku nie jest na próżno.

 Jeszcze więcej powodów by zrobić ze Skoku bloga roku!

 •  Skok w Bok Blog to najczęściej aktualizowany polski blog o Tajlandii.
 • Skok w Bok Blog to najszybciej rosnący polski blog o Tajlandii. W ciągu 4 miesięcy liczba fanów skoku na Facebooku wzrosła o ponad 700%. Liczba comiesięcznych odsłon bloga osiągnęła pułap niemal 20.000.
 • Skok w Bok Blog to jedyny polski blog o Tajlandii oferujący obok tekstów również filmy dostępne na autorskim kanale YouTube.
 • Skok w Bok Blog został nagrodzony w konkursach BlogDay 2011 (otrzymał wyróżnienie i kupon na sałatkę!) oraz w konkursie bloggerskim Bobyy.pl. (główną nagrodę za wpis o trekkingu w Indonezji oraz iPada
 • Materiały o skoku pojawiły się między innymi na portalu Bankier.pl, Peron4, BreakDaCycle. O życiu w Bangkoku opowiadałem między innymi na antenie TVP2, radia RAM i radia Dla Ciebie.
 • Skok w bok to 3 lata pracy, ponad 200 wpisów, ocean komentarzy.
 • Skok w bok to projekt całkowicie autorski. Jestem twórcą wszystkich pojawiających się tu teksów, zdjęć, filmów. Jestem odpowiedzialny za projekt logo bloga, za jego fanpage na Facebooku, kanał na twitterze i na Youtube.
 • Skok w Bok Blog to również blog kulinarny, wejdź na podstronę „Do buzi” i poczuj jak zaczyna burczeć ci w brzuchu.
 • Choć zabrakło już Małysza skoki wciąż są polskim sportem narodowym. Zagłosuj na Skok w Bok!
A tak do głosowania na Skok ze schodów bangkockiej Wat Arun nawołuje Jasmine!

A girl in Wat Arun, Bangkok

Podaj dalej!

Maciek Klimowicz
Maciek Klimowicz

Jetem dziennikarzem i bloggerem. i autorem Skok w Bok Blog. Przez ponad 8 lat mieszkałem w Tajlandii. Masz pytania? Propozycje? Napisz do mnie na adres kontakt@skokwbokblog.com

19 Comments
 1. Hej Macieju!
  SMS już wysłany, oczywiście o treści DOOO57 !!!
  mam nadzieję,że moi mi najbliżsi też to uczynią i 3MAMY ZA CIEBIE KCIUKI!!! JESTEŚ FANTASTYCZNY !!!

 2. Ogromne dzięki za wasze SMS-y. Zostały ledwie dwa dni i po kłopocie. Jeśli skok dotrwa do tego czasu w pierwszej dziesiątce, trafi na stół jury, a tam może już zdarzyć się wszystko. Pozdrawiam!

 3. Trzymamy kciuki , glosujemy, wysylamy i wciaz namawiamy przyjaciol. No i oczywiscie sledzimy notowania,,,,, pozdrowienia dla Ciebie, Macieju i dla wszystkich obserwatorow bloga.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.