National Geographic Travelery 2012

Skok w Bok Blog dochrapał się nominacji w konkursie Travelery 2012 National Geographic w kategorii Blog Travelerowca! Oddaj na niego swój głos, poproś o to samo znajomych na fejsie, brata i mamę, kumpli spod bloku i koleżanki z pracy. Dlaczego? Bo każdy głos się liczy! 

W tym roku darowałem sobie (i wam) proszenie o głosy w konkursie na blog roku….i Skok przepadł gdzieś w czeluściach internetu. Tym razem jednak gra jest warta świeczki. Co jak co ale nominacja od National Geographic coś już jednak znaczy. Dlatego proszę was o pomoc.  Tym bardziej, że samo też coś z tego mieć możecie – go zgarnięcia są smartfony, książki, prenumeraty.

Aby oddać głos zupełnie bezinteresownie.

 Wyślij SMS o treści: TR.wybieram.F2 pod numer 71001

Aby oddać głos na skok w bok i mieć szansę na zgarnięcie nagrody:

 Wyślij SMS o treści: TR.kod wybranej nagrody.F2 + hasło propagujące Travelera pod numer 71001

Głosowanie trwa do 28 kwietnia. Więcej szczegółów TUTAJ

Sms kosztuje raptem 1,23 PLN a możecie ich wysłać ile chcecie. Chciejcie więc bo jak dowodzi Skok W Bok – chcieć to móc! Proszę was też, żebyście nie poprzestawiali na SMS-sie. Podajcie tę wiadomość dalej, kliknijcie Share i Like, poproście o głos swoje matki żony i kochanki, dzieci, wrogów i przyjaciół. Podanie tego dalej, nie kosztuje zupełnie nic a zdziałać może sporo. Dziłajcie!

Wierzcie mi – takie nomincje to dla mnie ogromna motywacja do pisania i odkrywania przed wami kolejnyych uroków (i mroków) Azji.  Tak było w przypadku finały Blog Roku 2011, trzeciego miejsca na podium rankingu najlepszych blogów podróżniczych PRESS, tak jest i teraz. Co będzie gdy Skokowi uda się wreszcie zgarnąć jakąś główną nagrodę? O tym przekonać się możecie tylko w jeden sposób – oddając głos (albo dwa, albo trzy) na Skok W Bok Blog.

Serdeczne dzięki za każdego SMS-a i każdą rekomendację! Oraz rzecz jasna – za nominację!

I jak zawsze pamiętajcie, że warto czasem gdzieś wyskoczyć!

Maciek Klimowicz
Maciek Klimowicz

Jetem dziennikarzem i bloggerem. i autorem Skok w Bok Blog. Przez ponad 8 lat mieszkałem w Tajlandii. Masz pytania? Propozycje? Napisz do mnie na adres kontakt@skokwbokblog.com

14 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.