Harleyem po Kalifornii, Vespą po Rzymie, Tuk Tukiem po Bangkoku. A po Indiach? Jak Indie, to Royal Enfield!

Jeśli miałbym zrobić listę podróżniczych marzeń, jazdna Royal Enfieldem po Indiach trafiłaby gdzieś w jej górne rewiry. To marzenie niedawno się spełniło i z tej okazji film i parę zdjęć. Zapraszam!

Maciek Klimowicz
Maciek Klimowicz

Jetem dziennikarzem i bloggerem. i autorem Skok w Bok Blog. Przez ponad 8 lat mieszkałem w Tajlandii. Masz pytania? Propozycje? Napisz do mnie na adres kontakt@skokwbokblog.com

7 Comments
  1. I to jest przygoda! Gdyby nie to, że motocykle mnie przerażają to sam bym chciał mieć taki! Póki, co przesiadam się do mojej Nivy 🙂 i zwiedzam podlubelskie wsie.

  2. A jak jest w Indiach z prawem jazdy? Pisałeś kiedyś że nie masz prawka na motocykl, coś się zmieniło czy w Indiach każdy może śmigać na dwóch kółkach?

    1. Kiedy rozglądałem się za możliwością wynajmu motocykla jakieś 2 lata temu okazało się to dość skomplikowane i rzeczywiście potrzebne było prawo jazdy. Tym razem po prostu pożyczyłem maszynę o znajomego.

  3. I really like what you guys are up too. This sort of clever work and coverage! Keep up the terrific works guys I’ve incorporated you guys to my personal blogroll.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.