Wyprawa do Tajlandii ze Skok w Bok Blog – Aktualizacja

Sold Out Thailand

Do pierwszego skokowego wyjazdu do Tajlandii zostało mniej niż miesiąc, a ja wciąż dodaję nowe elementy do programu.

Mam dla was dwie ważne informacje w tym temacie. Po pierwsze na nasz wspólny lutowy wyjazd do Tajlandii nie ma już miejsc! Wiem, że to zła wiadomość dla wielu chętnych, którzy czekali w kolejce na rezerwację, ale mi osobiście ciężko się tym faktem smucić. To nie jest tak, że nie spodziewałem się od was takiego pozytywnego odzewu, w końcu od lat wielu z was pytało mnie, czy moglibyście wybrać się ze mną w ten, czy inny zakątek Tajlandii. Ale co innego pytać a co innego pójść za ciosem i zarezerwować miejsce na wyjazd w odległe zakątki świata. Serdecznie wam dziękuję i nie mogę doczekać się naszego spotkania w Bangkoku!

Ale to nie wszystko. Są też zmiany w programie – oczywiście na lepsze! Żeby dać naszej ekipie możliwość poznania Tajlandii w całej okazałości, właśnie dodałem do wyjazdu wizytę w przepięknym nadmorskim regionie Krabi! Spędzimy tam trzy dni, kursując między plażą, lokalnymi barami i knajpkami i salonami masażu. Nie powiem, po kilku miesiącach w szaroburym Sheffield to na tę część wyprawy cieszę się najbardziej.

Jeszcze raz serdeczne dzięki za wszystkie zapytania! Z niektórymi z was zobaczę się już za mniej niż miesiąc, w Bangkoku (♥️)!

A tych z was, którzy tym razem nie mogli do nas dołączyć, zapraszam do dalszego śledzenia Skok w Bok Blog – tutaj, na blogu, na Instagram i na YouTube – będzie się działo! ?️?️?⛱️????

No to co? No to hop!

Ps. Wielu z was pyta o kolejne terminy. Czy będą? Jeszcze nie wiem. W przyszłym tygodniu mam ważną rozmowę o pracę…i spora część mnie wolałaby jej nie dostać, bo wtedy mógłbym dalej z wami śmigać do Tajlandii

Maciek Klimowicz
Maciek Klimowicz

Jetem dziennikarzem i bloggerem. i autorem Skok w Bok Blog. Przez ponad 8 lat mieszkałem w Tajlandii. Masz pytania? Propozycje? Napisz do mnie na adres kontakt@skokwbokblog.com

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.